TRI ASISTENCIJE I GOL Ivanić plesao na "Marakani"

Crvena zvezda je nastavila sa ubjedljivim pobjedama u šampionatu Srbije. Savladali su crveno-bijeli Voždovac sa 4:0, a golove su dali na početku i kraju meča.

Sjajnu partiju pružio je Mirko Ivanić koji je tri puta bio asistent, a zatim i strijelac. Zvezda je kontrolisala meč i lako došla do pobjede , te tako najavila odlučujući duel u borbi za Ligu šampiona.

Domaći tim je več nakon osam minuta imao 2:0. Ivanić je plesao na terenu Rajko Mitić i njegove asistencije su u gol pretvorili Aleksandar Pešić u 2, te Osman Bukari u 8.minuti.

Voždovac je igrao otvreno a zaprijetio je Stefan Hajdin makazicama u 63.minuti a Borjan je sve uljepšao paradom. Za Voždovac je odigrao 68 minuta i Banjalučanin Danilo Teodorović .

U finišu je Ivanić iskoristio grešku golmana gostiju da uposli Bena za 3:0 a zatim se i upisao u strijelce.