TRIJUMF PARTIZANA Milošević imao zamjerke na suđenje

Fudbaleri Partizana odigrali su i treću utakmicu na pripremama. Nakon pobjede protiv Trepče i remija sa ekipom Mladosti iz Lučana, izabranici Save Miloševića savladali su novog člana Linglong Super lige Srbije Zlatibor iz Čajetine sa 2:1.

FOTO FK PARTIZAN/MIROSLAV TODOROVIC

Umar Sadik je doveo crno-bijele do prednosti u 31. minutu nakon što se odlično snašao u šesnaestercu. Veliku šansu zatim je propustio Bibras Natho koji je pogodio stativu.

Zlatibor je u četvrtom minutu nastavka došao do izjednačenja, a strijelac je bio Adama. Ipak, šest minuta kasnije Takuma Asano je ponovo donio prednost Partizanu

Milošević je sredinom drugog dela imao je zamjerke na suđenje, pa je ušao u teren. Na kraju se sve mirno završilo, a Partizan je zadržao prednost i upisao pobjedu.