Ostalo

TRIJUMFALNO KROZ SEMBERIJU Mladost gazi ka tituli i Premijer ligi

Rukometaši Mladosti pobijedili su Bijeljinu u gostima sa 25:18 u odgođenoj utakmici 13. kola Prve lige Republike Srpske.

Rukometaši Mladosti

Lider na tabeli je ovim trijumfom napravio korak više ka naslovu i plasmanu u Premijer ligu BiH. Banjalučani su od početka meča bili bolji rival, vodili sa pet golova razlike, ali su domaći stigli u egal do kraja prvog poluvremena.

Ipak, u nastavku su Banjalučani pokazali da su kvalitetniji tim, te upisali 14. pobjedu u 18 utakmica.

Duel u Semberiji obilježili su Miloš Kovačević i Branko Mišanović sa po pet golova, dok su u domaćem timu po četiri pogotka dali Dejan Latinović i Siniša Purić. Mladost sada ima 31 bod iz 18 utakmica, dok Kozara iz Kozarske Dubice i Kotor Varoš imaju po 28 iz 19 mečeva.