TROFEJI U BRČKOM Bimal Jedinstvo i Mladost ne daju titule

Odbojkaške titule ostaju u Brčkom. U ženskoj konkurenciji Bimal Jedinstvo je odbranilo titulu nakon što je u majstorici savladalo Banjaluka Volej sa 3:1 i tako je slavilo sa 2:1 u seriji.

Finale prvenstva BiH je opravdalo očekivanja, jer je viđena odlična odbojka, posebno u prva dva meča. U majstorici Bimal Jedinstvo je dobilo prvi set 25:16, BL Volej je uspio da izjednači nakon što je dobio drugi set 25:22.

Nakon gubitka seta Brčanke su zaigrale puno bolje i uspjele su da nametnu svoj ritam, pa su treći set dobile 25:16,  a zatim i četvrti 25:13 za odbranu titule.

U muškoj konkurenciji Mladost je pobijedila Domaljevac te sedmi put uzastopno stigala do titule državnog šampiona. U drugoj utakmici Mladost je slavila 3:1 u setovima a za najboljeg igrača je proglašen član Mladosti Armin Mustedanović.