U FORMI Stevanović: Servet sjajno krenuo u drugi dio sezone

Miroslav Stevanović je zablistao u  prvom kolu nastavka Super lige Švajcarske. Fudbaleri Serveta su kao gosti savladali ekipu Ksamaksa rezultatom 2:1, a ogromne zasluge za ovaj trijumf tima iz Ženeve pripadaju Stevanoviću koji je bio dvostruki asistent.

FOTO EPA/MANUEL LORENZO

Već poslije 13 sekundi susreta Servet je poveo pogotkom Kone na asistenciju Stevanovića , a nakon druge asistencije mrežu je zatresao i Tasar u 44. minutu.

-Zadovoljni smo igrom protiv Ksamaksa i trenutnom formom, jer je ovo bio prvi meč poslije zimske pauze. Ova pobjeda nas neće zavarati i ostajemo čvrsto na zemlji i u nastavku šampionata idemo iz meča u meč. Vezali smo tri pobjede, pa smo trenutno četvrti na tabeli i ono što je još bitnije je da smo na najbolji mogući način otvorili proljećni dio sezone. U narednom meču dočekujemo Tun, a u slučaju pobjede ćemo osigurati mjesto u gornjem dijelu tabele čime u potpunosti ispunjavamo ciljeve rekao je Stevanović.

U sedamnaest utakmica koje je odigrao ove sezone Miroslav Stevanović je postigao tri pogotka i uknjižio sedam asistencija, te je jedan od najstandardnijih u timu Serveta ove sezone.