LACIO U IGRI ZA TITULU Ronaldo u sjenci Milinković-Savića, Srbin nokautirao Juventus!

Sergej Milinković-Savić je pokazao Kristijanu Ronaldu kako se prima duga lopta i postiže gol.

Srpski fudbaler je odigrao odlično u pobjedi Lacija nad Juventusom od 3:1, a postigao je drugi gol za vođstvo od 2:1.

SMS je u 74. minutu na sjajan način primio dugu loptu od Luisa Alberta i matirao Vojčeha Šćešnjija, a zanimljvo je da se Portugalac u prvom poluvremenu našao u gotovo identičnoj situaciji, ali je upropastio priliku “Stare Dame”.

Torinski klub je poveo u 25. minutu upravo preko Ronalda, kojem nije bilo teško da sa četiri metra pošalje loptu u mrežu.

Izjednačio je Luiz Felipe u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, onda je uslijedio opisani Sergejov pogodak. Konačan rezultat postavio je Felipe Kaisedo u petom minutu sudijske nadoknade meča.

Zajimljivo je da je napadač Lacija Ćiro Imobile promašio penal u 79. minutu, a 10 minuta ranije gosti su ostali sa igračem manje, jer je isključen Huan Kvadrado.

Lacio je sada na pet bodova manje od vodećeg Intera, koji ima 38, a večerašnjem rivalu je prišao na dva boda zaostatka.