USPJEŠAN START Partizan slavio nakon prekida

Partizan je sigurno krenuo u drugi dio šampionata. Na svom stadionu Beograđani su savladali Radnik Surdulicu sa 3:0 a zanimljiv je da su sve golove dali iz prekida.

FOTO FK PARTIZAN

Domaćin je tražio penal na startu meča kada je Kostić intervenisao a Zoran Tošić je pao. Nakon pokušaja Georgijeva Radnik je prvi put zaprijetio na utakmici u 10.minuti.

Nakon dva promašaja Asana , te „makazica“ Tošića Partizan je poveo u 37.minuti. Zoran Tošić je odlično izveo slobodan udarac i doveo svoj tim u vođstvo. Ipak, nakon meča će se raspravljati o tome da li je kapiten gostiju Pejčić uopšte napravio prekršaj nad Tošićem.

U finišu je Umar Sadik postigao gol koji je opravdano poništen zbog nedozvoljene pozicije. Partizan je do povećanja prednosti došao u 66.minuti kada je Natho sigurno izveo penal. Prethodno je Stojanović oborio Sadika.

Radnik je uspio da zatrese mrežu u 73.minuti ali je Georgijev bio u nedozvoljenoj poziciji pa je ovaj gol poništen. Natho je postavio konačnih 3:0 sjajnim slobodnim udarcem u 78.minuti.