USPJEŠNA PROVJERA Borac bolji od Teleoptika pred put u Antaliju

Borac je ostvario pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv Teleoptika. Banjalučani su slavili sa 3:0 i tako napravili lijepu uvertiru za pripreme u Turskoj.

FOTO FK BORAC

Trener Branislav Krunić je u prvom dijelu pružio šansu najboljem timu pa su tako na teren istrčali : Lučić, Dujaković, Jovanović, Janičić, Ćosić, Danilović, Milutinović, Mirić, Ziljkić, Vranješ i Kajkut.

Banjalučani su nakon 45 minuta imali prednost 2:0, a dvostruki strijelac je bio Saša Kajkut u 18. i 42.minuti.

Foto FK Borac

U nastavku je trener pružio šansu sljedećim igračima: Kutić, Galić, Čomor, Volkov, Arsić, Radulović, Bosančić, Crnov, Jakupović, Turanjanin i Džalov.  Kasnije su ušli Marković i Milojević. U finišu meča konačan rezultat je postavio Aleksandar Radulović.

Banjalučani putuju u Antaliju gdje će boraviti dvije sedmice i odigrati pet mečeva i to 31. 1 protiv Orenburga, 2. februara Vardar, 5. februara Čajka,8. februara Irtiš, 9. februara Dinamo Kijev.