Svijet

Užas u Crnoj Gori: Otac se danima IŽIVLJAVAO NAD DJECOM, inspektori bili u šoku kad su ih vidjeli

Policija u Bijelom Polju podnijela je krivičnu prijavu Osnovnom državnom tužilaštvo protiv V.V. zbog osnovanje sumnje da je izvršio krivično djelo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.

policija crna gora
FOTO: BORIS PEJOVIC/EPA

Nasilje se odvijalo u periodu od 24. novembra do 2. decembra ove godine, kada je osumnjičeni više puta fizički zlostavljao svoju maloljetnu djecu. Način na koji je nasilje vršeno šokirao je i iskusne istražitelje. Djecu je udarao šakama u predjelu glave i kožnom kamdžijom po tijelu, pri čemu im je naneo tjelesne povrede. Povrede su dokumentovane u izveštaju ljekara specijaliste – potvrđeno je za RINU u ODT Crne Gore.

Pročitajte još

Osim fizičkog nasilja, osumnjičeni je upućivao pretnje dijeci, tvrdeći da će ugroziti njihov život i tijelo.

Nakon prijave slučaja, policija je reagovala brzo, a osumnjičeni je odmah priveden. Državni tužilac donio je riješenje o zadržavanju osumnjičenog u trajanju do 72 sata, dok se istraga nastavlja.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu