(KRAJ) Partizan - Keln 2:0: Crno-bijeli osvojili tri velika boda (FOTO, VIDEO)

Fudbaleri Partizana su ostvarili veliku pobjedu u 4. kolu grupne faze Lige konferencija.

Crno-bijeli su drugi put uzastopno savladali Keln, poslije 1:0 u Njemačkoj prije sedam dana večeras su na svom terenu trijumfovali sa 2:0 i osvojili tri veoma važna boda.

Izabranici trenera Gordana Petrića su sada prvi u grupi sa osam bodova, Nica ima pet, Keln četiri, a Slovačko jedan bod s tim da se francuski i češki klub sastaju od 21 čas.

Hvala što ste bili uz Srpskainfo.com.

Kraj: Partizan – Keln 2:0.

90+ – Malin incident, Urošević i Shiri su se pokoškali, ali sve je brzo okončano uz žute kartone obojici igrača.

90+ – Igraće se pet minuta sudijske nadoknade

85’ – Dva kornera uzastopno izveli su gosti, na kraju je Natho dobro intervenisao i otklonio opasnost.

84’ – Ektor je bio sam na lijevoj strani, ubacio je loptu pred gol Partizana, ali je ona paralelno sa gol ,linijom otišla daleko na drugu stranu. Kakva sreća za domaće.

82’ – Ukazuje se pomoć Fejsi koji je ušao umjesto Belića. Čiiskusni fudbaler je nastavio meč.

77’ – Huseinbašić je bio u dobroj prilici, ali na sreću po partizan loše je šutirao sa 18 metara, lopta je otišla visoko.

75’ – Beogradski tim je sve bliži velikoj pobjedi.

68’ – Inicijativa njemačkog tima.

60’ – Poslije drugog gola domaćih tempo je malo opao, gosti pokušavaju, ali ne uspjevaju da pronađu put do gola.

52’ – Gooollllll! Gomeš je povećao prednost domaćih, sada je 2:0. Poslije kornera stvorila se velika gužva u šesnaestercu Kelna, a na kraju je Rikardo glavom poslao loptu u mrežu.

49’ – Po jedna šansa na startu nastavka na obje strane, Popović je zaustavio jedan napad gostiju, a na drugoj strani menig je šutirao pravo u Švabea.

46’ – Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog poluvremena: Partizan – Keln 1:0

45+ – U devetom minutu nadoknade velika šansa za Partizan, Menig je šutirao, lopta je dodirnula jednog defanzivca gostiju i zatim pogodila prečku. Sreća za Keln.

45+ – Natho je ostao da leži na terenu poslije zadobijenog udarca od protivničkog igrača. Na sreću Izraelac se brzo vratio na teren.

45+ – Igraće se 10 minuta sudijske nadoknade.

41’ – Dijabate je napravio novi dobar potez, poslije driblinga je pokušao da uposli Gomeša, ali je Soldo uspio da interveniše i izbaci loptu u korner.

40’ – Upozorenje navijačima: sljedeći incident značiće prekid utakmice, a Partizan će u tom slučaju vjerovatno da izgubi meč službenim rezultatom 0:3.

38’ – Arbitar Rajnšrajber je dao znak da se utakmica nastavi.

32’ – Glavni sudija je odlučio da povuče igrače u svlkačionicu zbog nove bakljade na tribinama. Ovo nikako nije potrebno beogradskom klubu koji će sigurno da bude kažnjen. Moguće je da dio tribina bude ispražnjen.

30’ – Nema većih uzbuđenja, Partizan čeka šansu iz kontri i polukontri, navijači mogu da budu zadovoljni partijom.

21’ – Nastavljena je utakmica.

18’ – Dic je bio u dobroj prilici, ali je neprecizno šutirao. Igra je zaustavljena zbog bakljade koju su napravili navijači srpskog tima.

16’ – Sa tribina stadiona Partizana opet stižu povici “Uprava napolje”.

15’ – Goooollll! Dijabate je pogodio za prednost crno-bijelih. Iskoristio je internacionalac iz Malija grešku Hibersa, uzeo poklonjenu loptu, ušao u šesnaesterac, a onda jakim udarcem matirao čuvara mreža Kelna.

6’ – Uzvratio je Menig, Švabe je uspješno intervenisao, golmani su u glavnim ulogama na startu susreta.

5’ – Gosti ofanzivniji na startu, Popović je zaustavio dobar pokušaj Skirija.

1’ – Počeo je duel u Humskoj. Veliki vatromet pored stadiona Partizana, navijači su dali do znanja igračima da su uz njih. Sa tribina dolazi velika podrška.

Poznati su i sastavi za meč na stadionu u Humskoj.

Trener crno-bijelih Gordan Petrić odlučio je da susret počnu sljedeći igrači: Popović, Urošević, Vuačić, Marković, Filipović, Traore, Belić, Dijabate, Natho, Menig, Gomeš.

Na drugoj strani za “Jarčeve” će od prvog minuta zaigrati: Švabe, Pedersen, Soldo, Hibers, Šmic, Martel, Shiri, Kajnc, Ektor, Adamijan i Dic.