VAŽAN NAM JE SVAKI MINUT Jović golom najavio bolje dane

Napadač srpske reprezentacije Luka Jović nije krio zadovoljstvo nakon što se našao među strijelcima u pobjedi Srbije protiv Slovenije (4:1).

-Teška utakmica je za nama, teško vrijeme za igranje, ali mislim da smo bili bolji. Primili smo gol iz jedne šanse u prvom dijelu igre, ali uspjeli smo da se dignemo u drugom poluvremenu i na kraju slavimo”, rekao je Jović.

Nije bio saglasan sa konstatacijom da je tim izgledao bolje u odnosu na meč sa Norveškom.

-Ne bih se baš složio, mislim da smo u drugom poluvremenu protiv Norveške dominirali, imali smo mnogo situacija, ali lopta jednostavno nije htjela u gol, sada nam se to vratilo na neki način- smatra Jović.

Osvrnuo se i na sljedeći meč sa Švedskom.

-Očekujem teži meč od današnjeg, ali idemo na pobjedu. Nadam se da će biti svežije, što je jako važno, pogotovo za nas koji nemamo veliku minutažu u klubovima, a u reprezentaciji nam je važan svaki minut-zaključio je Jović.