Ostalo

VAŽNA POBJEDA KA TITULI Borac bolji od Krivaje

Rukometaši Borca savladali su ekipu Krivaje u Zavidovićima rezultatom 29:26 i napravili važan korak ka tituli šampiona BIH.

Crveno-plavi su odigrali odlično prvo poluvrijeme i na pauzu otišli sa vođstvom od pet golova (17:12).

U nastavku su domaći zaigrali bolje, ali su Borčevci ipak uspjeli doći do trijumfa.

U banjalučkom timu Aleksandar Miličević je postigao šest golova, Stefan Milković je postigao pet, dok su po četiri dali Luka Perić, Luka Knežević i Vlado Draganić.

U ekipi Krivaje Deni Velić je bio najefikasniji sa devet golova, dok su Matej Sarajlić i Ismir Salkić dali po pet.

Borcu su potrebne još tri pobjede kako bi osigurali titulu šampiona, a do kraja prvenstva je ostalo još osam utakmica.