MILOŠEVIĆ BIJESAN NA IZABRANIKE "Igrače sam upozorio, ali ne slušaju"

Fudbaleri Partizana savladali su Javor sa 6:2 a trener Savo Milošević je nakon meča bio bijesan na svoje izabranike.

Naime, pomenutom stručnjaku se nisu svidjele greške koje su njegovi igrači ponovili na ovom meču, pred duel sa AZ Alkmarom u Ligi Evrope.

Poprilično sam ljut praktično na sve igrače. Dobili smo utakmicu samo i isključivo na individualni kvalitet, što je i logično jer imamo 30 puta skuplji tim od Javora. Sramota me je što sam trener ove ekipe, neki igrači će dobiti ozbiljnu poruku. Neke greške se stalno ponavljaju a mi uporno pokušavamo da ih popravimo ali nam ne uspijeva. Ovo nije realan rezultat i nije realna utakmica. Kao trener vidim da od prvog minuta nismo koncentrisani na utakmicu kako treba. Ne može da vam protivnik da gol u 2. minutu – jasan je trener.

Na meti kritika je bio i  Strahinja Pavlović.

–  I o tome ćemo ozbiljno popričati pošto je juče rekao da je u redu. Ne smije se misliti na drugi meč dok se spremamo za prvi. Ne smiju misliti na Ligu Evrope a nismo završili prvenstvo. Znaju da sam ih upozoriom a decembar je blizu – dodao je Milošević.