ZAKLJUČENO 10. KOLO PRVE LIGE RS Zvijezda 09 uspješnija od Tekstilca

Fudbaleri Zvijezde 09 su u posljednjem meču 10. kola Prve lige Republike Srpske savladali Tekstilac iz Dervente sa 2:1.

Domaći tim je poveo u 30. minutu pogotkom Miloša Nikolića koji je sa oko 25 metara pogodio donji lijevi ugao protivničkog gola.

Mihajlo Savanović se u 73. Minute odlično snašao između dva odbrambena igrača domaćeg tima i iskosa sa lijeve strane pogodio dalji ugao za izjednačenje.

Ipak, samo pet minuta kasnije poslije kornera koji je izveo Aleksa Marković najviši u skoku je bio Nikola Vasiljević koji je šutirao, lopta je pogodila nekog od gostujućih igrača i završila u mreži.

Rezultati 10. kola m.tel Prve lige Republike Srpske: Slavija – Kozara 0:0, Sloga – Podrinje 2:0, Rudar Prijedor – Ljubić 2:0, Sloboda – Jedinstvo 1:1, Željezničar Sport tim – Borac (KD) 2:1, Sutjeska – Leotar 2:2, Alfa Modriča – Drina 5:1, nedjelja: Zvijezda 09 – Tekstilac 2:1.

Plasman: Rudar Prijedor 21, Leotar 19, Zvijezda 09, Sloboda po 17, Alfa Modriča, Slavija po 16, Sloga 15, Ljubić 14, Kozara, Tekstilac po 13, Borac (KD) 12, Jedinstvo 11, Drina 10, Željezničar Sport tim 9, Sutjeska 6, Podrinje 5 bodova.