ZATO JE FRUSTRIRAN Ronaldo četiri meča bez gola i asistencije

Kristijano Ronaldo je napravio šou nakon što mu nije priznat gol u duelu sa Srbijom (2:2) u kvalifikacionom meču za odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Poslije greške golmana Marka Dmitrović kapiten Portugala je poslao loptu prema mreži, ona je prešla gol liniju, a onda je intervenisao Stefan Mitrović.

Uzaludni su bili protesti, sudije nisu pokazale na centar, a to je značilo da je Ronaldo i četvrtu utakmicu uzastopno ostao bez gola u dresu nacionalnog tima, a u posljednjih 360 minuta 36-godišnji napadač nije uspio da ostvari ni asistenciju.

Prije duela sa Srbijom po 90 minuta bez pogotka ili dodavanja odigrao je u duelima sa Francuskom (0:1), Hrvatskom (3:2) i Azerbejdžanom (1:0).

Posljednji putbRonaldo je produktivan bio 11. novembra prošle godine protiv Andore, kada je imao gol i asistenciju.