ŽELJEZNIČAR SIGURAN U BIJELJINI Poraz Radnika, Bijeljinci bez ideje

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine poraženi su od Željezničara iz Sarajeva rezultatom 2:0 u premijernoj utakmici 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Nešto konkretniji je bio tim iz Sarajeva u prvom poluvremenu pa je potpuno zasluženo došao do prednosi u minutu.

Mladi Hamza Gasal, inače debitant u redovima sarajevskih “plavih” našao se u ulozi asistenta, a mrežu Dalibora Kozića zatresao je Mustafa Mujezinović u 34 minutu utakmice.

Iako je Ivan Šuber bio među najzapaženijim prvotimcima Radnika, u 66. minutu skrivio je jedanaesterac. Faulirao je u svom šesnaestercu Luku Juričića, a precizan sa “bijele tačke” bio je Semir Štilić.

Zadovoljni vođstvom gosti nisu željeli mnogo da srljaju, dok izabranici Slavka Petrovića nisu imali snage bar za počasni pogodak, pa je ostalo 0:2.