ŽESTOKO PESNIČENJE Razjarene huligane Milvola i Evertona razdvajali policajci na konjima (VIDEO)

Fudbaleri Milvola savladali su Everton sa 3:2 u četvrtom kolu FA kupa, a nakon utakmice isplivao je video-snimak na kojem se vidi tuča na ulici “navijača” dva kluba.

Engleska je oduvijek bila poznata po ekstremnosti huligana, ali su tuče na Ostrvu među navijačima sve rijeđe zbog pooštrenih zakona. Ipak, kada do njih dođe to izgleda ovako:

Na snimku se vide navijači dvije strane, koji su uletjeli u gomilu i međusobno se tuku. Opako pesničenje je trajalo sve dok policija nije intervenisala. Čak su došli i policijski službenici na konjima.

Everton je poveo u 43. minutu meča preko Rišarlisona, da bi tri minuta kasnije Li Gregori izjednačio. Novu prednost gostima donio je Dženk Tosun, ali Milvol nije poklekao, već je tri minuta kasnije poravnao rezultat preko Džejka Kupera. U četvrtom minutu sudijske nadoknade Mari Volas je postigao gol, kojim je izbacio Everton iz FA kupa.