ZVEZDA JE ŠAMPION Crveno-bijelima peta titula u nizu, i Borjan se upisao u strijelce (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde odbranili su naslov prvaka Superlige Srbije! Izabranici Dejana Stankovića su sa 3:1 na na stadionu "Rajko Mitić" savladali Voždovac i tako po peti put uzastopno stigli do naslova.

Domaćina je u vođstvo doveo Aleksandar Katai u 40. minutu susreta, da bi Mirko Ivanić u 54. duplirao prednost svoje ekipe. Treći pogodak postigao je Milan Borjan udarcem sa 11 metara. Počasni gol za goste dao je Nemanja Milojević u 67. minutu.

Njihov rival Partizan savladao je sa 2:0 Radnički iz Niša, ali s obzirom da im je u igri bio jedino poraz ljutog rivala, ostali su bez titule.

Crvena zvezda je do naslova došla sa 100 bodova, dok su crno-bijeli završili kao drugoplasirani sa dva boda manje.