ZVEZDA LAKO PROTIV NAPRETKA Načeli protivnika za 45 sekundi (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Napredak rezultatom 3:0 u utakmici 10. kola Super lige Srbije.

Ekspresno je povela Zvezda, poslije samo 45 sekundi igre. Izbjegao je Dijego Falćineli ofsajd, istrčao sam pred golmana gostujućeg tima i zatresao mrežu.

Na drugi gol čekalo se do devetog minuta. Lijepu su akciju kreirali igrači domaće ekipe, Gajić je prošao po lijevoj strani i loptu poslao na peterac gdje je spremno dočekao Mirko Ivanić i sproveo u mrežu.

U 70. minutu penal za Zvezdu. Pao je Srđan Spiridonović nakon kontakta sa defanzivcem Napretka Marinkovićem, a Jovanović je pokazao na bijelu tačku. Djelovalo je da igrač domaćih može da nastavi, ali je glavni arbitar procijenio da ima dovoljno elemenata za penal. Minut kasnije siguran sa bijele tačke bio je Mirko Ivanić koji je postavio konačan rezultat.