Zvezda slavila u Lazarevcu: Pešić i Kulibali matirali Kolubaru

Fudbaleri Crvene zvezde su kao gosti u Lazarevcu savladali Kolubaru u okviru 17. kola Superlige Srbije sa 2:0.

Izabranici trenera Miloša Milojevića su se na taj način učvrstili na prvoj poziciji Superlige Srbije, a u 16 odigranih mečeva imaju 14 trijumfa i dva remija.

Igrao se 45. minut kada je mladi Mihajlović sjajnom loptom asistirao Pešiću koji je zatresao mrežu domaćih.

Sudije su provjeravale da li se radilo o ofsajd poziciji ali je VAR pokazao da je sve bilo ispravno.

Ben je u 49. minutu odlično probio po desnom boku i ubacio loptu koja je poslije intervencije domaćeg golmana pogodila Kulibalija u lijevu nogu i završila u mreži za 0:2.

U toku je utakmica Mladost – Radnički 1923 (Kragujevac), a od 19 časova sastaju se Partizan – Radnički (Niš).