BIO JE POVRIJEĐEN Ludi sprint Kristijana Ronalda sa 36 godina u 87. minutu derbija

Kristijano Ronaldo je prošle noći sa dva gola protiv Arsenala (3:2) donio veliku pobjedu Mančester Junajtedu pred dolazak novog trenera Ralfa Rangnika, a istovremeno je ispisao istoriju fudbala.

Portugalski napadač je “probio” granicu od 800 golova u zvaničnim utakmicama i pokazao da ga glad za njima ne napušta ni sa punih 36 godina.

I nisu samo golovi u pitanju, izgleda da je Ronaldo želio da se pokaže pred Ralfom Rangnikom, koji je sa tribina gledao meč, pa je i povrijeđen pokazao nevjerovatnu želju, volju i spremnost.

Nakon jednog kornera za Arsenal u 87. minutu otvorila se mogućnost za kontru, a čim je to primjetio iskusni fudbaler se dao u nevjerovatan sprint, nadajući se da će zatresti mrežu Ramsdejla za het-trik.

Britanski mediji pišu da je Ronaldo, koji je u tom trenutku bio lakše povrijeđen, uspio da pretrči čitav teren za manje od 12 sekundi i da dostigne brzinu od 35 kilometara na čas!