"Kada radnici "Željeznica RS" ne dobiju platu, ja više neću biti ministar" Stevanović poslao jasnu poruku, razgovori će biti održani naredne sedmice
društvo

"Kada radnici "Željeznica RS" ne dobiju platu, ja više neću biti ministar" Stevanović poslao jasnu poruku, razgovori će biti održani naredne sedmice

Nakon što je Sindikat “Željeznica Republike Srpske” uputio zvaničan dopis Ministarstvu saobraćaja i veza Republike Srpske sa zahtjevom za sastanak, resorni ministar Zoran Stevanović poručio je da će razgovori biti održani naredne sedmice, te da on neće biti više ministar kada radnici ovog preduzeća ne dobiju plate.