KRUPI PRIJA ISTRA Šampion Srpske blizu finala u Medulinu

Fudbaleri Krupe upisali su prvu pobjedu na „Medulin kupu“ pošto su bili bolji od hrvatskog drugoligaša Kustošije u drugom kolu grupe “B”.

Fudbaleri Krupe uspješni u Istri

Momci Vladimira Ilića slavili su minimalnim rezultatom, a strijelac gola odluke bio je Slobodan Đekić  u 40. minutu. Tako je aktuelni šampion Srpske poslije remija sa tuzlanskom Slobodom (2:2) napravio korak ka osvajanju prvog mjesta u grupi i plasmana u finale.

U trećem kolu Krupa igra protiv još jednog hrvatskog kluba, Jaruna, a taj meč na programu je u nedjelju, U slučaju pobjede, a u nekim kombinacijama i boda, osvojiće prvo mjesto i zakazati borbu za pehar.

Ilić je u prvih 45 minuta izveo iduću postavu: Damjanović, Bubić, Redžić, Đuričić, Perović, Dujaković, Babić, Đekić, Mrzić, Petrović, Ristanović. U nastavku su priliku dobili: Matijaš, Ljubičić, Marčeta, Drča, Rosić, Božić, Radaković, Mitrović, Nikodinović, Kitić, Lelji, Hadžić, Penić.