MODRIČA U OPASNOJ ZONI Famos pobjedom osigurao opstanak u ligi

Fudbaleri Željezničara iz Banja Luke su u okviru 31.kola Prve lige Republike Srpske savladali ekipu Modriče rezultatom 1:0. Banjalučani su slavili na svom stadionu  golom Milana Jevića u 31.minutu.

Modriča je u opsanoj zoni i predstoji joj borba za opstanak, dok je Željezničar u sigurnoj luci.

Važnu pobjedu u borbi za opstanak je ostvarila ekipa Famosa protiv Laktaša u Istočnom Sarajevu.

Popularni Motoristi su pobijedili rezultaom 2:1. Domaće navijače u 12.minutu je šokirao Uroš Stamenković.

Domaći su se međutim, ubrzo konsolidovali i izjednačili u 34.minuti preko Bjeloša, da bi potpuni potpuni preokret režirao Marko Tešanović u 45. minutu pogotkom iz penala.

Ostali rezultati 31. kola:

Drina Zvornik – Omarska 3:1

Ljubić Prnjavor – Kozara 3:1

Mrkonjić Grad – Podrinje Janja 3:3

Utakmica između Rudara iz Prijedora i Slobode iz Novog Grada je otkazana zbog poplava.

Kolo će zatvoriti utakmice od 19 časova ekipe Radnika iz Bijeljine i Krupe, te Sutejska iz Foče i Tekstilac.