Odlučivali penali: Krupa i Rudar Prijedor u polufinalu Kupa Srpske

Poznati su svi učesnici polufinala fudbalskog Kupa Republike Srpske "Dr Milan Jelić".

Veoma dobar mečo digrali su timovi Krupe i Radnika na stadionu u kanjonu Vrbasa, ali posle 90 minuta igre nije bilo golova, tako da su pobjednika odlučili udarci sa bijele tačke, a bolje su se snašli domaći koji su poslije sedam serija slavili sa 4:3.

Junak trijumfa bio je golman Mladen Milošević koji je zaustavio četiri udarca Bijeljinaca sa bijele tačke.

U Prnjavoru je Ljubić dočeo ekipu Rudar Prijedora, a gosti su otišli dalje takođe poslije izvođenja penala.

Nakon 90 minuta igra bilo je 3:3, strijelci za domaće bili su Boris Jagodić iz penala u 44, te Danko Segić u 85. i prvom minutu sudijske nadoknade susreta, dok su na drugoj strani pogađali Andrej Bosnić u 20, Luka Kulenović u 37. i Predrag Zekanović u 77. minutu sa bijele tačke. Tako se pristupilo izvođenju penala gdje su Prijedorčani bili bolji sa 4:2.

Plasman u polufinale još u novembru su obezbijedili banjalučki Borac i Sutjeska iz Foče.