PREKID U MOSTARU Navijači Veleža prekinuli meč protiv Borca

Fudbaleri Borca vode sa 2:0 u Mostaru, a meč je prekinut nakon što su navijači Veleža utrčali na teren.

U jednom momentu, navijači domaćeg kluba čak su krenuli prema klupi sa fudbalerima Borca, ali je brzom intervencijom redarske službe prekinuta nemila scena.

U Mostaru još uvijek traje prekid i nije poznato da li će i kada meč biti nastavljen.

Oba gola za Borac postigao je kapiten Stojan Vranješ. Borac je poveo u 37. minutu kada je Stojan Vranješ milimetarski precizno gađao iz slobodnog udarca i pogodio gomlanov ugao.

Bio je ovo konačan rezultat prvog poluvremena, a u nastavku su banjalučani nakon dobro izvedene kontre povisili na 2:0, strijelac je ponovo bio Vranješ, a nakon ovog pogotka navijači su utrčali na teren i izazvali incident.

Ukoliko glavni sudija odluči da prekine meč utakmica će biti registrovana za Borac jer su prošle dvije trećine duela.