BURAN REMI NA "POLICAMA" Leotar sa igračem manje izdržao nalete Borca

Leotar je još jednom odolio Borcu i osvojio je bod u duelu protiv banjalučkog tima (1:1) iako je posljednjih 20 minuta igrao sa fudbalerom manje nakon isključenja Marka Perišića. Trebinjci su tako i drugi put ove sezone odigrali neriješeno protiv šampiona i "srušili"kladionice.

Golman domaćih Vukanović je u drugoj minuti sjajno odbranio nakon udarca Stojana Vranješa. Leotar je zaprijetio u šestoj minuti preko Zeca.

Leotar je došao do prednosti u 24. minuti. Poslije prekida Đurić je spustio loptu za Maksimovića koji je skrenuo i zatresao mrežu gostiju.

Nakon velike gužve pred golom domaćih Borac je zaprijetio u 36.minuti kada je prvo izblokiran pokušaj Amara Begića, a zatim i Stojana Vranješa. Domaći su u finišu prvog dijela mogli do 2:0. Nakon konfuzije lopta je došla do Miloša Aćimovića čiji je udarac izblokiran iz dobre pozicije.

Borac je izjednačio u 47. minuti. Prošao je Jovo Lukić i šutirao, golman Vukanović odbio, a na loptu je naletio Milan Vušurović i pogodio za 1:1. Nakon prekršaja Perišića nad Vranješom došlo je do sukoba igrača dva tima u 70. minuti pa je prekid trajao gotovo pet minuta, a epilog svega bilo je isključenje igrača Leotara koji je zaradio drugi žuti karton. Pored toga još pet igrača je dobilo kartone.

Pokušavali su Banjalučani da iskoriste igrača više, ali nisu uspjevali u tome. U finišu je trajala prava opsada gola, pokušavali su Vojnović i Lukić, ali se rezultat nije mijenjao.