Zajić dvostruki strijelac: Važna pobjeda Sloge protiv Igmana

Fudbaleri Sloge Meridian su ostvarili veoma važnu pobjedu u okviru 7. kola Premijer lige BiH.

Timu iz Doboja je bilo srećno mjesto koje nosi isto ime kao i njihov grad, a to je Doboj kod Kaknja, u kom su sa 2:0 savladali domaćina Igman.

Prvo poluvrijeme donijelo je po nekoliko šansi na obje strane, ali se mreže nisu tresle.

Gosti su poveli u 57. minutu kada je poslije centaršuta iz kornera Kulenović glavom spustio loptu, a na drugoj stativi Dimitrije Zajić nije imao težak posao da iz neposredne blizine zatrese mrežu.

Isti igrač je u 66. minutu dobio loptu u šesnaestercu, a nije mnogo čekao, te iskosa sa desne strane je šutirao u prvi ugao i iznenadio golmana Miću Vukanovića.

Do kraja meča u oba tima isključen je po jedan igrač i to zbog udaranja protivnika – u ekipi iz Konjica vam terena je morao Dario Blagojević u 82, a na drugoj strani isključen je Ivan Đorić u 87. minutu.