BEN VODIO ZVEZDU DO TRIJUMFA Spartak tvrd orah na Marakani

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Spartak iz Subotice rezultatom 3:2 u premijernoj utakmici 4. kola Super lige Srbije.

Već u 26. minutu Crvena zvezda je imala priliku da povede ali je El Fardu Ben promašio penal, međutim, isti igrač je samo šest minuta kasnije na asistenciju Rodića pogodio za vođstvo crveno-bijelih.

Radost zvezde trajala je svega dva minuta jer je Tufegdžić uspio da izjednači na 1:1, a ovo je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je El Fardu Ben, još jednom pogodio u 65. minutu, kada je dobroi reagovao na jednu odbijenu loptu i smjestio je u mrežu. Na 3:1 povidio je Tomane, poslije kornera sa lijeve strane. Dobro je pratio centašut, a onda glavom pogodio mrežu u 70 minutu.

Ponovo je Spartak pogodio nakon dva minuta, ovaj put je Nikolić bio precizan sa bijele tačke čime je vratio neizvjesnost u meč, ali je Zvezda sigurno sačuvala prednost.