BODOVI RADNIKU Poraz Borca u Bijeljini

Fudbaleri Radnika pobijedili su banjalučki Borac rezultatom 1:0 u utakmici 11. kola Premijer lige BiH. Gol odluke postigao je Vušurović u 66. minutu meča.

Bolji je Borac bio na otvaranju utakmice, imao je inicijativu, međutim, sve se završavalo bez ozbiljnih prilika sve do 32. minuta. Najbolju šansu imao je Borac u pravo. Zakarić je uposlio Markovića, a ovaj neometan sa nekoliko metara pogađa prečku, a nakon toga je intervenisala odbrana domaćih.

Na odmor se otišlo bez golova, a u nastavku je naravno Borac krenuo ofanzivno prema golu, a trener Vlado Jagodić je ubacio Crnova i Kajkuta.

Potom je domaći tim prijetio i preko Vušurovića u 64. minuti. Brani Pavlović, ali samo dvije minute kasnije debitant u sastavu Radnika pogađa mrežu.

Šutirao je iskosa sa desne strane, snažno i precizno tako da je lopta odsjela u mreži gola Banjalučana

Borac je i nakon primljenog gola izgledao poprilično bezidejno. Pokušavao je Jagodić izmjenama nešto da promijeni, ali uzaludna mu je bila kontrola lopte jer je Radnik dosta dobro stajao u defanzivi.

Do kraja je Radnik sačuvao svoju mrežu. Uspjeli su zaustaviti Borac i rezultat od 1:0 se ispostavio kao konačan, te je bijeljinski tim došao do velike pobjede.