BOGDANOVIĆ JOŠ NAMJEŠTA RUKU Bjelica i Kingsi srušili Lejkerse (VIDEO)

Atlanta je u posljednja dva minuta meča napravila rezultatski preokret i serijom od 10:2 stigla do pobjede od 115:112 protiv Orlanda.

Bogdan Bogdanović je u svom drugom meču od povratka na teren poslije pobjede igrao više od 20 minuta, očigledno je da traži formu, a učinak mu je bio devet poena (2/3 za dva, 1/5 za tri, 2/2 bacanja), dva skoka, asistencija i blokada.

Kompletna prva petorka Hoksa imala je dvocifren poenterski učinak, najefikasniji je bio Tre Jang sa 32, dok je Danilo Galinari ubacio 23 poena.

Na drugoj strani Nikola Vučević je ubacio 29, Terens Ros 28, a Majkl Karter-Vilijams 20 poena.

Dosta zanimljivu utakmicu odigrali su Sakramento Kingsi i LA Lejkersi, a na kraju se radovao tim u kom igra Nemanja Bjelica, bilo je 123:120.

Srpski košarkaš je imao šest poena (0/1 za dva, 1/2 za tri, 3/3 slobodna bacanja), isto toliko asistencija, pet skokova i ukradenu loptu za 24 minuta igre.

Šest od osam igrača domaćeg tima bilo je dvocifreno, Badi Hild je ubacio 29, Diaron Foks 23, a Harison barns 20 poena.

Lejkersi su bili dosta oslabljeni, van stroja su Lebron Džejms, Aleks Karuzo, Mark Gasol i od ranije Antonio Dejvis.

Denis Šroder je ubacio 28, Montrezl Herel 26, a Kajl Kuzma, koji je u posljednjoj sekundi promašio trojku za izjednačenje, 25 poena.

Boban Marjanović je pobjedu Dalasa nad Oklahomom Siti u veoma neefikasnom susretu presjedio na klupi, a Luka Dončić nije igrao zbog povrede leđa

U duelu vodećoih timova Istočne i Zapadne konferencije Filadelfija je na svom parketu poslije produžetka savladala Jutu sa 131:123.

Najbolji igrač Džezera Donovan Mičel je isključen u dodatnom vremenu zbog dvije tehničke greške.