CICIPAS U POLUFINALU MASTERSA U LONDONU Grk poslije Nadala "pomeo" i Zvereva

Grk Stefanos Cicipas je u sjajnoj formi. Nakon što je u prvom kolu Mastersa u Londonu bio bolji od Nadala, večeras je “pomeo” i Nijemca Aleksandra Zvereva sa 2:0 (6:3, 6:2) za samo sat i 15 minuta.

U prvom setu za pobjedu mu je bio dovoljen samo jedan brejk, i to za vođstvo od 5:3, da bi u drugom setu, već u prvom gemu došao do prvog brejka, a drugi je došao za vođstvo od 5:1. S obzirom na formu u kojoj se nalazi i samopouzdanje sa kojim igra, Cicipas ovu šansu nije propustio.

Na ovaj način Grk je izborio plasman u polufinale, s obzirom da je sa maksimalnim učinkom i bez izgubljenog seta suvereno na prvom mjestu, a po jednu pobjedu imaju Zverev i Nadal. Danil Medvedev je do sada upisao dva poraza.