DEBAKL ORLOVA Stotka Budućnosti u Banjaluci

Košarkašice Orlova doživjele su još jedan težak poraz u regionalnoj WABA ligi. U utakmici 4. kola Banjalučanke su na domaćem terenu poražene od Budućnosti iz Podgorice rezultatom 100:61.

Već nakon prvih deset minuta bilo je potpuno jasno da će domaći tim u ovom meču doživjeti težak poraz. Budućnost je nakon deset minuta imala 20 poena viška, vodila je sa 32:12. U svim narednim četvrtinama gošće su bile bolje pa su na kraju došle do ubjedljive pobjede protiv Orlova koji u ovom meču nisu bili kompletni.

Najefikasnija igračica utakmice bila je Jelena Nikpaljević iz Orlova sa 24 poena, a uz nju je dvocifrena bila Anđela Gligić sa 14 poena. Na drugoj strani čak tri košarkašice postige su po 20 poena, a to su Nikolina Babić, Nikolina Džebo i Patrisija Bura.