DOBRA UVERTIRA ZA DERBI Crno-bijeli lako savladali Proleter

Fudbaleri Partizana, lako su, bez većih problema pobijedili Proleter rezultatom 3:1 u utakmici 23. kola Super lige Srbije pa su tako crno-bijeli ponovo smanjili zaostatak za Zvezdom na 11 bodova.

Na samom otvaranju meča, u 6. minutu gosti su imali dobru priliku, Rušević je izašao sam pred golmana Stojkovića ali je šutirao pored gola. Samo minut kasnije, na drugoj stranu šansa za Partizan koju je Lazar Marković pretvorio u pogodak. Šutirao je napadač Partizana sa ruba šesnaesterca, lopta je na putu do gola zalačila Mitrovića, promijenila smijer i završila u mreži.

U 23. miinutu Bojan Matić postiže prvi gol u crno-bijelom dresu. Izbjegao je ofsajd zamku, a onda prevario golmana Proletera pa šutirao u prazan gol, iskosa sa lijeve strane.

Ovo je bio konačan rezulatat prvog poluvrmena, a u samoj završnici meča Miletić koristi jednu odbijenu loptu, koju šalje kroz noge golmanu petriću za 3:0. Kada su svi mislili da je ovo kraj meča pogodio je Balabanović u sudijskoj nadoknadi.