HAOS U TURSKOJ Prekinut meč između Fenerbahčea i Bešiktaša, trener pogođen u GLAVU

Haos u Turskoj. Meč polufinala Kupa između Fenerbahčea i Bešiktaša prekinut je na početku drugog poluvremena.

Prekid u Turskoj: SEnol Guneš

Nakon desetak minuta igre u nastavku, meč su prekinuli navijači Fenerbahčea. Oni su tokom meča konstantno gađali igrače Bešiktaša, a sve je kulminiralo početkom drugog poluvremena kada je pogođen trener gostiju Senol Guneš.

Navijači Fenerbahčea su ga pogodili tvrdim predmetom u glavu, a rezervni golman Tolga Zengin je krenuo na tribine da se obračuna sa navijačima, nakon čega je sa tribina počelo da leti sve i svašta.

Uprkos jakim policijskim snagama meč je prekinut, a igrači Bešiktaša su se povukli. Rezultat je u trenutku prekida bio 0:0.