I PARTIZAN U POLUFINALU Crno-bijeli slavili u Surdulici, prekid trajao 22 minuta

Fudbaleri Partizana pobijdili su Radnik u Surdulici rezultatom 2:1 i na taj način su se plasirali u polufinale Kupa Srbije i pridružili se timovima Crvene zvezde i Čukaričkog.

FOTO FK PARTIZAN

A na meču u Surdulici bilo je svega, praktično je počelo incidentom na tribinama.

Nije čestito ni počela utakmica, a sudija Srđan Jovanović morao je dva puta da prekida meč, a onda i da povuče ekipe sa terena jer je na tribini gdje su navijači crno-belih bio uvredljiv transparent.

Baš kao i na meču Partizan Mladost, i sada je na transparentu pisalo:

“Lige gdje cigani nisu prvi se poništavaju, dok se lažne titule sa navijačima proslavljaju”.

Meč je bio prekinut na 22 minuta sve dok transparent nije skinut sa terena.

A onda su krenuli i golovi. Partizan je do vođstva došao, zvanično u 47, minutu kada je Asano iskoristio maestralno dodavanje natha i poslao loptu u mrežu.  Igrao se 60.minut kada je Patizan poveo sa 2:0, a opet poslije dodavanja Izraelca. Natho je proturio loptu do Asana, ovaj jednom šutirao u golmana ali je drugi put pogodio mrežu.  Samo minut kasnije Stamenković vraća u igru Radnik i smanjuje na 2:1. Treba napomenuti da se, iako je ovo bio 61. minut, sve dešavalo u prvom poluvremenu koje je zbog prekida produženo za 22 minuta.

Nastavak meča ponudio je mnogo manje uzbuđenja pred oba gola pa su crno-bijeli izborili plasman u polufinale Kupa Srbije u kojem brane trofej.

U poslednjoj utakmici od 20 časova sastaju se Vojvodina i Mladost.