Ibrahimović, asistirao, postigao autogol i gol: Milan pobijedio Mihajlovićevu Bolonju sa dva igrača više (VIDEO)

Zlatan Ibrahimović je velika opasnost po protivničke mreže, a večeras je bio i po svoju.

Švedski napadač je poslije kornera za Bolonju želio da pusti loptu golmanu Ćiprijanu Tatarušanuu, ali ga je ona zakačila po tjemenu prevasrila Rumuna i završila u mreži.

To se desilo u 49. minutu, na taj način sastav Siniše Mihajlovića je smanjio na 1:2.

Tri minuta kasnije je preko Muse Baroua stigao do izjednačenja i to sa igračem manje pošto je Adama Sumaoro isključen u 20. minutu.

Domaća ekipa je u 58. minutu ostala i bez Roberta Sorijana koji je takođe isključen, što su “rosoneri” iskoristili i stigli do trijumfa od 4:2, a posljednji gol postigao je Ibra u 90. minutu.

Prethodno je Zlatan asistirao Rafaelu Leaou za prvi pogodak u 16. minutu, a preostala dva gola postigli su Davide Kalabrija u 35. i Ismael Benaser u 84. minutu.

Reprezentativac BiH Rade Krunić je igru napustio u 60. minutu, a zamijenio ga je Olivije Žiru.