ILIĆ NAJEFIKASNIJI U PORAZU IGOKEE Trijumf Cibone u Laktašima

Košarkaši Igokee poraženi su od Cibone rezultatom 77:74 u drugoj kontrolnoj utakmici koju su odigrali od početka priprema.

Prva četvrtina bila je u potpunosti izjednačena, rezultat nakon pet mnuta bio je nerješen 5:5, a nakon deset 16:16. Međutim u nastavku meča, što je i karakteristično za ovu fazu, ekipe su igrale po principu toplo-hladno. Drugi period pripao je Ciboni (25:18), a treći Igokei (23:11). Ipak u završnici gosti iz Zagreba su uspjeli doći do pobjede.

Najefikasniji kod Igokee bio je Dalibor Ilić sa 20 koševa, po 12 su dodali Entoni Klemons i Stefan Fundić. Na drugoj strani Cibonu su predvodili Bilinovac i Radović sa po 13 koševa.

Igokea je u prvoj kontrolnoj utakmici prije nekoliko dana pobijedila banjalučki Borac rezultatom 95:59.