ISPUSTILI PREDNOST Fudbaleri Borca remizirali sa Javorom

U trećoj kontrolnoj utakmici na Zlatiboru fudbaleri Borca su remizirali sa Javorom, a meč je završen 1:1. Igrao se 14. minut kada je Tanko pogodio mrežu crveno-plavih, ali je dosuđen ofsajd.

Banjalučani su poveli golom Ziljkića iz penala u 17. minutu, a prethodno je Tričković u svom šesnaestercu oborio Zakarića.

U prvom poluvremenu golu Ivanjičana zaprijetili su Lulić i Mioojević po dva puta, Vranješ iz slobodnog udarca i Jovanović, ali se rezultat nije mijenjao.

U nastavku suareza Javor je bio agilniji i u 66. minutu je stigao do izjednačenja.

Ćosić je neoprezno napravio prekršaj, Jevremović je odlično centrirao iskosa sa desne strane, a najviši u skoku je bio Tanko koji je glavom savladao Pavlovića.

Trener Banjalučana Vlado Jagodić je u prvom poluvremenu izveo sljedeći sastav: Pavlović, Dujaković, Milojević, Jovanović, Ćosić, Brtan, Danilović, Zakarić, Vranješ, Ziljkić, Lukić.

Još su igrali: Radulović, Crnov, Subić, Janičić, Krupa, Galić, Žalo, Bosančić, Čavić, Kajkut.

Crveno-plavi će sutra od 16 časova na terenu hotela palisad odigrati kontrolni meč protiv Trepče iz Kosovske Mitrovice.