KADA SE MESI NALJUTI Preokret Parižana u režiji Argentinca

Fudbaleri PSŽ-a pobijedili su Lajpcig u utakmici 3. kola Lige šampiona, a najzaslužniji za trijumf bio je Leo Mesi, koji je sa dva pogotka donio preokret.

Poveli su Parižani u devetom minutu preko Mbapea, ali je Silva izjednačio u 28. minutu. Muk je nastao na Parku prinčeva u 57. minutu kada je Mukiele donio prednost gostima. Međutim, za pobjedu Pari Sen Žermena pobrinuo se Leo Mesi, koji je sa dva gola, u 67. i 74 minutu iz penala, donio svom timu trijumf.

Imali su domaći priliku za ubjedljiviju prednost ali je Mbape u sudijskoj nadoknadi vremena promašio penal.

Najubjeljiviju pobjedu večeras su ostvarili fudbaleri Real Madrida koji su pobijedili Šahtjar rezultatom 5:0, dok je Ajaks pobijedio Borusiju Dortmund sa 4:0.