KAKAV PREOKRET Bajern na krilima Levandovskog šokirao Borusiju

Kakav preokret Bajerna! Na startu Klasikera klub iz Minhena je gubio 0:2, ali je uspio da preokrene meč i na kraju savlada Borusiju Dortmun sa 4:2.

Poslije samo devet minuta igre Borusija je stigla do ogromne prednosti od 2:0, a oba gola postigao je Erling Haland.

Ovo je Halandu 28. utakmica u sezoni i 29. pogodak. S ova dva i šest postignutih za reprezentaciju, sjajni Norvežanin došao je do cifre od 100 golova u svojoj 140. utakmici u profesionalnoj karijeri.

Ipak na drugoj strani mu se revanširao Robert Levandovski koji je do odlaska na odmor pogodio dva puta i donio izjednačenje.

I u momentima kad su svi očekivali kraj meča, Gorecka je iskoristio odbijenu loptu i pogodio za potpuni preokret a potpuni šok za goste napravio je Robert Levandovski samo minut kasnije kada je pogodio za konačnih 4:2.