Kasano: Napustio sam stadion prije kraje meča, KAO I RONALDO, prijetila mi je DVOGODIŠNJA SUSPENZIJA!

Bivši reprezentativac Italije Antonio Kasano prokomentarisao je slučaj “Kristijano Ronaldo”. Napadač Juventusa je, očigledno nezadovoljan činjeninicom da ga je trener Mauricio Sari zamijenio poslije 10-ak minuta igre u prvom poluvremenu, otišao sa stadiona prije kraja meča protiv Milana, ne pozdravivši se uopšte sa strategom.

Ronaldo je napustio stadion prije posljednjeg zvižduka sudije. To nije smio da uradi, jer poslije meča mogu da vas pozovu na doping kontrolu. Jednom sam tako otišao ranije i brže-bolje morao sam da se vratim na stadion kada su me pozvali. Da se nisam vratio prijetila mi je dvogodišnja suspenzija – istakao je Kasano.

Po pisanju italijanskih medija, Ronaldo je prilikom izlaska sa terena Sariju, kojem nije pružio ruku, što je uobičajeno, na portugalskom jeziku rekao: “Kurvin sine”.

Da stvar po Kristijana bude gora, zamijenjen je kod rezultata 0:0, a pobjednosni gol za torinski tim postigao je Paulo Dibala, koji je ušao na teren umjesto njega.