Krunić: Rezervisti dali pun doprinost pobjedi

Borac je stigao do važnih bodova u Zenici. Banjalučani su savladali Čelik 2:1 nakon preokreta i prišli vodećim timovima na samo tri boda zaostatka.

“Crveno-plavi “ su odigrali dva čudna poluvremena. U prvom su dominirali, stvorili šest sjajnih šansi i gubili, da bi u drugom dijelu bili za nijansu lošiji rival a došli su do golova i trijumfa.

Trener Branislav Krunić je pogodio sa izmjenama.

Moram na kraju biti zadovoljan rezultatom i igrom. Pokazalo se da imamo jedinstvo u ekipi. Igrači koji su ušli u igru htjeli su dati doprinos i dali su golove kojima smo slavili. Trebali smo voditi u prvom poluvremenu, jer smo dominirali stvarali šanse a na kraju smo gubili. U drugom dijelu smo bili lošiji ali smo došli do golova-istakao je trener Banjalučana.

Srđan Vujaklija je pogodio u nadoknadi.

– Važna tri boda u borbi za sami vrh. Sve vrijeme smo imali kontrolu nad utakmicom. Šef je napravio prave izmjene. Svaka čast ekipi, zaslužena tri boda. Tokom sedmice smo vježali prekide i urodilo je plodom – rekao je Vujaklija nakon meča u izjavi za BHT.