Liga za opstanak: Borac porazio Mladost Doboj Kakanj

Fudbaleri Borca pobijedili su Mladost Doboj Kakanj rezultatom 4:2 u utakmici 7. kola Lige za opstanak.

Pogodio za tri boda: Petar Kunić

Banjalučani su poveli u 14 minutu kada je Petar Kunić iskoristio grešku gostujućeg golmana. Na 1:1 izjednačio je Mišić u 45. minutu.

Već u drugom minutu nastavka Banjalučani dolaze do vođstva a strijelac je ponovo Kunić. Radost domaćih trajala je 14. minuta kada je nakon greške Danilovića Lazić pogodio za 2:2.

Danilović u 73. minutu pogađa za 3:2, a Kunić svojim trećim pogotkom na meču postavlja konačan rezultat Borac-Mladost 4:2.

Ovim trijumfom Borac je došao na korak do opstanka u ligi.

Rezultati 7. kola, liga za šampiona: Željezničar Zrinjski 2:2, Široki Brijeg – Krupa 5:0, Sarajevo – Radnik (sutra).

Plasman: Zrinjski 63, Željezničar 60, Široki 52, Sarajevo 47 (-1), Krupa 40, Radnik 38 (-1).

Rezultati 7. kola, liga za opstanak: Borac Mladost DK 4:2, Sloboda – Vitez 2:0, Gošk – Čelik (sutra).

Plasman: Mladost DK 39, Borac 35, Sloboda 33, Gošk 33 (-1), Čelik 25 (-1), Vitez 9.