LOŠE VEČE ZA LEVANDOVSKOG Bajern na brzinu slomio Barselonu

Bajern je savladao Barselonu i tako pokvario povratak Roberta Levandovskog u Minhen. Do trijumfa su došli sa dvije sjajne akcije u pet minuta.

Čudna utakmica je viđena u Minhenu sa dva potpuno različita poluvremena. U prvom je Barselona dominirala i promašivala. Robert Levandovski se vratio na Alijanc arenu, ali je Manuel Nojer bio uspješan u prvom dijelu i zaustavljao je njegove udarce.

A startu drugog dijela nakon kornera pogodio je Ernandez u 50.minuti. Samo četiri minuta kasnije Sane je imao sjajan solo prodor nakon kojeg je pogodio za 2:0.

Barselona je u 63.minuti imala novu veliku šansu ali je Levandovski pogodio stativu.

U ostalim mečevima Liverpul je poveo protiv Ajaksa golom Mo Salaha, ali je izjednačenje donio Kudus svojim četvrtim golom u pet mečeva.

Ipak u finišu trijumf Liverpulu je donio Matip.