MAJSTORIJA KATAIJA Slobodnjak koji je TOTALNO zbunio golmana i donio Srbinu MVP priznanje (VIDEO)

Aleksandar Katai je ponovo, četvrti put u novoj sezoni američke MLS lige, postigao pogodak za Čikago Fajer čiji je strateg srpski stručnjak Veljko Paunović.

Ovoga puta, on je to uradio u petom minutu meča sa Real Solt Lejkom, i to iz slobodnog udarca koji je njegov klub, emitujući snimak na društvenim mrežama, opisao riječima “Uvijek ima trik u rukavu. Mađioničar nas dovodi do 1:0!”:

Ipak, gosti su pogotkom Rusnaka u 33. minutu iz penala odnijeli dio plijena, a Kataiju je uz pogodak pripalo i MVP priznanje, za najboljeg igrača utakmice.

Na tabeli Istočne konferencije MLS-a Čikago je osmi, sa 19 bodova iz 17 utakmica (vodeća Filadelfija vodi sa 31), a ekipa iz Solt Lejk Sitija je sa 20 bodova sedma na “zapadu”, gdje Los Anđeles FK vodi sa 37, ispred gradskog rivala Galaksija (31).