MINUTI ZA BJELICU Srpski reprezentativac imao dobar učinak u pobjedi Voriorsa

Golden Stejt Voriorsi su dobili Detroit Pistonse 102:86 , dok je u drugom meču večeri Minesotae bila bolja od Njujorka 112:110.

Voriorsi su bez većih problema igrali protiv Pistonsa koji su među najlošijim timovima u ligi i koji imaju tek tri pobjede na gostovanju.

Nemanja Bjelica je igrao skoro 20 minuta. Duel je završio sa osam poena i sedam skokova. Klej Tompson je bio najefikasniji sa 21 poenom, Endrju Vigins je imao 19, a Stef Kari 18. Golden Stejtu slijedi niz od šest mečeva kod kuće.

Timbervuvlsi su dobili Nikse u Njujorku. Meč je obilježio Karl Entoni Tauns koji je pola minuta prije kraja ubacio koš uz faul za konačan rezultat. Duel je bio posebno značajan za njega jer je Medison skver garden bilo omiljeno mjesto njegove majke koja je preminula od posljedica koronavirusa. Cijela porodica je bila na utakmici.

Duel je završio sa 20 poena, a Entoni Edvards je imao jedan poen više. Kod Njujorka je Evan Furnije ubacio 27 poena.