MORATA SPASAO JUVENTUS Nejmar donio tri boda za PSŽ

U fudbalskoj Ligi šampiona odigrane su utakmice 4. kola u grupama E, F, G i H, a bilo je itekako zanimljivo.

Pored Čelzija i Sevilje, do pobjede u posljednjim trenucima meča stigao je i Juventus.

Šok u Torinu desio se u 19. minutu kada je Ferencvaroš došao u vođstvo. Poslije centaršuta s desne strane lopta je stigla do Uzunija, koji je dobro pratio akciju i dobrom reakcijom ubacio je u mrežu Juventusa. Kristijano Ronaldo je izjednačio u 35. minutu, primio je loptu na 20-ak metara od gola, sam sebi napravio prostor i pogodio donji lijevi ugao golmana Ferencvaroša.

Kada su svi očekivali da će se utakmica završiti neriješenim rezultatom, Juventus u sudijskoj nadoknadi stiže do pobjede. Kvadrado je ubacio loptu s desne strane, a Morata je glavom pogodio za trijumf.

U drugoj utakmici grupe G Barselona je pobijedila Dinamo Kijev u gostima sa 4:0 i na taj način zadržala vrh tabele.

U jednom od derbija kola Pari sen Žermen je pobijedio Lajpcig sa 1:0. Trenutak odluke dogodio se u 11. minutu kada je Nejmar bio precizan s bijele tačke.

LIdersku poziciju u grupi zadržao je Mančester junajted, koji je pobijedio Bašakšehir sa 1:0.