NA POČETKU PRIPREMA Remi Zvijezde 09 i Voždovca

U prvom kontrolnom susretu za oba tima fudbaleri Zvijezde 09 i Voždovca su odigrali neriješeno 1:1, u Etno selu Stanišići. U dogovoru dva šefa stručnog štaba igrala su se dva poluvremena po 35 minuta u kojima su nastupile dvije potpuno različite postave, a šansu da zaigraju su dobili svi igrači na koje u ovom trenutku treneri računaju.

U 23. minutu gosti iz Beograda stigli su do vođstva nakon akcije koju je u gol pretvorio Vojnović. U drugom dijelu meča tim iz Etno sela Stanišići zaigrao je nešto konkretnije što je rezultiralo pogotkom Muhameda Bangure u 59. minutu.

Na ovom trening susretu u oba tima nastupilo je nekoliko igrača koji se nalaze na probi, kao i igrači iz omladinskog pogona koji će pokušati da nametnu tokom priprema. Naredni kontrolni susret ekipa Zvijezde 09 igra 22. juna protiv Radnika.