NAJLOŠIJA JOKIĆEVA PARTIJA U SEZONI Lebron tripl dablom odveo Lejkerse do pobjede nad Denverom (VIDEO)

Veoma loša treća četvrtina koštala je ekipu Denvera poraza protiv aktuelnog NBA šampiona Los Anđeles Lejkersa, koji su u svom Stejpls centru slavili sa 114:93.

Nikola Jokić je pružio najlošiju partiju u sezoni, ali je i pored toga stigao do dabl dabl učinka od 13 poena i 10 skokova, a pored toga imao je šest asistencija, te tri izgubljene lopte.

Srpski centar je za nepunih 35 minuta igre šutirao 16 puta za dva poena, a pogodio je šest što je daleko ispod njegovog ovosezonskog prosjeka, trojke nije pokušavao, dok je sa linije slobodnih bacanja imao 1/2.

U poraženom timu najefikasniji je bio Džamal marej sa 20, Monti Moris je ubacio 16, a Džamajkl Grin 14 poena.

U pobjedničkoj ekipi Lebron Džejms je došao do tripl dabla sa 27 poena, te po 10 skokova i asistencija, još pet igrača imalo je dvocifren poenterski učinak, a Denis Šroder je ubacio 21.

Golden Stejt je kao gost sa 147:116 bio ubjedljiv protiv Dalasa u čijim redovima je Boban Marjanović za pet i po minuta igre ubacio četiri poena uz šut 1/4 za dva i 2/2 sa linije slobodnih bacanja, a imao je i šest skokova.

U timu Maveriksa Luka Dončić je postigao 27, kristaps Porzingis 25, Tim Hardavej Džunior 19, a Džejlen Branson 18 poena.

Kod Voriorsa Keli Obri Džunior je bio odličan sa rekordom karijere od 40 poena, Stef Kari je ubacio 28, Endrju Vigins 18, Dejmion Li 17, Huan Toskano Anderson 14, Majčl Malder 12, dok je Drejmond grin imao 11 poena i 15 asistencija.

Rezultati: Atlanta – Juta 91:112, Dalas – Golden Stejt 116:147, Filadelfija – Portland 105:121, memfis – Hjuston 103:115, LA Lejkers – Denver 114:93.